Головне / Український теніс / WTA

Чарльстон. Ястремська виграла стартовий сет із "бубликом", але в підсумку не змогла пройти до третього кола турніру

Українська тенісистка зазнала поразки у другому колі турніру WTA 500 у США
Credit One Charleston Open - WTA 500
Чарльстон, США • 1-7 квітня • грунт • $922,573
Чинна чемпіонка: Онс Жабер (Туніс)

Друге коло
Даяна Ястремська (Україна, 13) - Магда Лінетт (Польща) 6:0, 4:6, 3:6

Даяна Ястремська провела четвертий матч проти Магди Лінетт і вперше не зуміла її перемогти (раніше тенісистки не зустрічалися на ґрунті). У попередніх матчах українка не програла польській тенісистці жодного сету. Ястремська вперше в кар'єрі зазнала поразки в матчі, в якому виграла перший сет із рахунком 6:0.

Починаючи з травня 2022 року, Даяна Ястремська провела 10 матчів на ґрунті і здобула лише одну перемогу (в липні минулого року на турнірі в Палермо).

За свій виступ у Чарльстоні Даяна Ястремська заробила $6,940 призових і 32 рейтингових очки.