Головне / Український теніс / WTA

Штутгарт. Костюк відіграла матчболи у зустрічі з сьомою ракеткою світу та вийшла до 1/4 фіналу

Марта Костюк продовжує свій виступ на турнірі WTA 500 у Німеччині
Porsche Tennis Grand Prix - WTA 500
Штутгарт, Німеччина • 15-21 квітня • грунт (зал) • $922,573
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Друге коло
Марта Костюк (Україна) - Чжен Ціньвень (Китай, 5) 6:2, 4:6, 7:5

У вирішальному сеті українська тенісистка поступалася рахунком 3:5 і в десятому геймі врятувала п'ять матчболів на подачі суперниці.

Костюк святкувала п'яту в кар'єрі перемогу над представницею топ-10 рейтингу та другу поточного сезону. Півтора місяці тому Марта була сильнішою за Джессіку Пегулу у півфіналі турніру WTA 500 у Сан-Дієго.

Українка взяла реванш у Чжен Ціньвень за поразку минулого року на турнірі WTA 1000 у Монреалі, де вони зустрічалися у першому колі. Нагадаємо, що перед турніром у Штутгарті китаянка виграла два свої одиночні матчі в рамках зонального турніру в Першій групі Кубка Біллі Джин Кінг.

У чвертьфіналі Костюк, яка посідає 27-е місце у світовому рейтингу, зіграє проти американки Коко Гауфф (№3 WTA), якій поступилася у січні цього сезону у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.