Український теніс / ITF

Оейраш (W100). Стародубцева здобула вольову перемогу на шляху до чвертьфіналу

Українська тенісистка здобула перемогу в матчі другого кола на турнірі ITF W100 у Португалії
Юлія Стародубцева (№142 WTA) за 2,5 години переграла португальську тенісистку Франсішку Жорже (№184 WTA) - 4:6, 6:2, 6:3. Українка припустилася двох подвійних помилок, програла шість геймів на своїй подачі і зробила вісім брейків.

Стародубцева проведе другий чвертьфінал на турнірах ITF цього року - наприкінці січня вона поступилася на цій стадії на змаганнях у Вера-Біч. Нагадаємо, що ще один чвертьфінал українка зіграла на турнірі WTA 125 у Пуерто-Вальярта.

За місце в півфіналі змагань в Оейраші Стародубцева побореться з німецькою тенісисткою Еллою Зайдель (№152 WTA).

Зазначимо, що сьогодні Юлія Стародубцева, разом із Конні Перрін зі Швейцарії, пройшла до півфіналу парного розряду. Тенісистки здобули перемогу в матчі проти пари Юлія Лохофф/Наталія Стеванович (Німеччина/Сербія) - 6:1, 6:4.