Регистрация    Войти
Авторизация
Украинский теннис / Кубок Билли Джин Кинг / Олимпиада / Интервью

Капітан збірної України: "В середині грудня можна буде більш точно назвати склад на матчі в Естонії"

Михайло Філіма - про майбутній виступ української команди в Кубку Федерації та Олімпіаді в Токіо.
Капітан збірної України: "В середині грудня можна буде більш точно назвати склад на матчі в Естонії"
- Наступного року жіноча збірна знову виступить в зональних змаганнях Першої групи Євро-Африканської зони. Наразі ми остаточно не знаємо склад груп, але відомі можливі команди-суперниці (команди Італії, Хорватії, Австрії, Естонії, Болгарії і Греції - прим.). Які наші шанси на успіх?
- Ми будемо знову розділені на дві групи: в одній зіграє 3 команди, в іншій – чотири. Ми та Італія будемо сіяними, тому займемо місця в різних групах.

Успішність нашого виступу, як і в 2019 році, буде залежити від кількох факторів. По-перше, це склад, який ми зможемо виставити в Таллінні. По-друге, фізичний стан гравців. Адже при форматі «дві одиночки плюс пара» потрібно дуже уважно грати кожен матч, шанс несподіваних результатів при цьому збільшується. До прикладу, цього року в Польші Леся Цуренко потрапила в психологічну яму, з якої не змогла вибратися.

Але якщо ми приїдемо найсильнішим складом, маємо непогані шанси вийти переможцями з цієї «м'ясорубки».

- Хто з українських тенісисток підтвердив свою участь в матчах Кубка Федерації?
- На 100% ще ніхто не підтвердив, але я вже майже з усіма в особистій розмові або по телефону обговорив це питання. З Еліною Світоліною, на жаль, не вдалося поспілкуватися особисто, коли вона була в Києві. В цей час я перебував зі своїми підопічними на турнірі у Вільнюсі і повернувся тільки у вівторок.

З Лесею Цуренко і з сестрами Кіченок ми поговорили ще до мого від'їзду і зараз починаємо готуватися до наступного сезону в Києві. Цей тиждень з нами на кортах МТА буде тренуватися і Марта Костюк. Також планую поспілкуватися і з іншими дівчатами: з Ястремською, Козловою і Завацькою. Думаю, що в середині грудня можна буде більш точно назвати склад.

- Яку максимальну кількість тенісисток ми можемо привезти на матчі в Таллінн?
- П'ять гравців. Тому, якщо наші перші три ракетки дадуть згоду, то мені ще буде потрібна як мінімум одна з сестер Кіченок. З четвертим номером будемо вирішувати окремо, в залежності від того, чи потрібна нам буде тенісистка на одиночні матчі, чи на парну комбінацію. Наразі маю 2-3 тижні, щоб остаточно вирішити кадрові питання.

Звісно ми домовляємося і про фінансову складову, і про графік турнірів, але не потрібно забувати, що в останній момент щось може трапитися, що призведе до певних змін. Сподіваюся, що цього разу все буде добре.

- Світоліна під час свого перебування в Києві підтвердила бажання зіграти за збірну, але зробила це дуже обережно.
- Не забувайте також і про її потенційний виступ на Олімпіаді. Я говорив з Еліною, вона планує грати матчі Кубка Федерації і також хоче виступити на ОІ-2020. Сподіваюся, що перед матчами за збірну вона буде в найкращому фізичному стані.

Що стосується інших українок, то за нинішньої ситуації в рейтингу на Олімпіаді ще може зіграти Даяна Ястремська і потенційно ще сестри Кіченок.

В чоловіків є шанси також і в Олександра Долгополова, якщо він гарно розпочне сезон. Завдяки замороженому рейтингу (66 позиція - прим.), він за правилами буде мати право на 12 стартів, навіть пропустивши увесь рік. Якщо Долгополов добре відіграє 5-6 турнірів, то цілком може повернути свої позиції. Олександр зараз продовжує відновлення після другої операції, наскільки я знаю, то все йде добре.

 

Источник: sport.ua

Фото: ФТУ.
Добавлено: Maria Melnyk  29/11/19 16:48  Просмотров: 10 710  Рейтинг: +1  
2 1
‡àãðóçêà...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Комментарии 3

 1. Пользователь offline
  Volosh 3 декабря 2019 11:50

  Насправді з даного інтерв'ю випливає, що Світоліна може залишитись без виклику.

  Максимум - 5 гравців, одна з них - це парниця Люда/Надя Кіченок. Тобто є 4 вакантні місця, а на них претендують Світоліна, Ястремська, Цуренко, Козлова, Завацька, Костюк. Плюс підростають дві Даші: Лопатецька і Снігур. 

  Логічно було б Світоліну залишити за боротом за її шлангування - в 2018 і 2019 вона двічі прокинула збірну під час лютневих матчів. Ще можна зрозуміти пропуск матчу в Канаді - там хард в залі, а через два дні грунт в Штутгарті, плюс у канадок тоді був склад не айс - Бушар не в формі, Андрєєску було далеко до зірки і лише сильна парниця Дабровскі. Правда, Бушар з Дабровскі справились(

  0 0
      Жалоба      2
 2. Пользователь offline
  Krauss 29 ноября 2019 17:45

  Звучит как-то несерьезно. Там олимпийская гонка только началась, Цуренко может попасть и даже Козлова, а он со своим Долгополовым, которому нужно очухаться, а не про фантазии думать. Что ты несешь.

  1 1
      Жалоба      1
  1. Пользователь offline
   Volosh 3 декабря 2019 11:41

   Ну про Долгополова лише останній абзац

   0 0
       Жалоба      0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.