Головне / Український теніс / ITF

Анталія. Чернишова виграє п'ятий титул ITF у кар'єрі

Марина Чернишова завершила сезон перемогою на 15-тисячнику в Туреччині
У вирішальному матчі турніру 18-річна українка, посіяна під третім номером, впоралася з тенісисткою із кваліфікації, що представляє Росію, 21-річною Аліною Сіліч: 6:0, 6:7(10), 6:1.

У стартовому сеті Чернишова програла суперниці лише шість розіграшів, але у другій партії учасниці зустрічі вели рівну боротьбу. У шостому геймі Марині вдалося перервати серію з п'яти брейків і повести 4:2, але Сіліч зрівняла рахунок. Через чотири гейми, перед початком тай-брейка, гра була припинена через дощ.

Матч відновився тільки через три з половиною години, а ініціативу на тай-брейку захопила росіянка, яка повела 4-2. Чернишова виграла чотири з п'яти наступних розіграшів, але потім не змогла реалізувати два матчболи. У вирішальній партії харків'янка тричі взяла подачу представниці Росії і один раз дозволила суперниці зробити брейк.

Шлях до перемоги:
R1: Маріам Далакішвілі (Грузія, Q) 6:4, 6:2
R2: Дар'я Мішина (Росія, Q) 6:2, 6:2
QF: Теодора Стінге (Румунія, Q) 7:5, 6:2
SF: Андрея Амалія Рошка (Румунія, Q) 6:0, 6:2
FR: Аліна Сіліч (Росія, Q) 6:0, 6:7(10), 6:1

Титул в Анталії став для українки вже п'ятим цього року і третім на турецьких кортах. Два інших титули Марина виграла на турнірах в Сербії (Прокупле) та Україні (Івано-Франківськ). За перемогу на турнірі Чернишова заробила 12 рейтингових очок і $2,352 призових.

Додано HomeAlone:  24/12/17 15:24  Переглядів: 5 248   Рейтинг:: 0