Український теніс / Australian Open / Інтерв'ю –
Менеджер першої ракетки України розповів про перемогу тенісистки у другому колі, а також підготовці до наступного матчуМенеджер Світоліної: "Еліна отримає всі необхідні процедури для відновлення, щоб бути у бойовій готовності до матчу з Костюк"![]() Менеджер Еліни Світоліної Стефан Гуров прокоментував "Сегодня.ua" матч своєї підопічної у другому колі Australian Open, а також поділився очікуваннями від майбутнього українського протистояння з Мартою Костюк. - Еліні вчора довелося грати три сети. Де дала слабину? - Не можу сказати, що вона десь дала слабину. Суперниця грала в першому сеті дуже якісно і, можливо, трохи краще зуміла пристосуватися до непростих погодних умов. Все вирішив один брейк в стартовому сеті, але наступні дві партії Еліна провела на хорошому рівні і не давала Синяковій більше ніяких можливостей для перемоги. - Далі по курсу - наша українська сенсація, юна Марта Костюк. Чого чекаєте від цієї зустрічі? - Так, буде, безумовно, цікавий матч. Я добре знаю Марту та її ігрові можливості. Вона зараз сильно додала і показує в Мельбурні високий рівень тенісу. Їй абсолютно нічого втрачати: вона грає вільно і без тиску, тому у неї багато чого виходить. В Україні величезний інтерес до цього матчу. Світоліна і Костюк проведуть перше українське дербі в третьому раунді на Великого Шолома - Чи буде у Еліни час на відпочинок перед матчем? - Сьогодні вона буде відновлюватися і готуватися до матчу третього кола. За планом, як зазвичай, тренування, масажі, звичайна турнірна рутина, яка займає досить великий обсяг часу. Можливо, вийде трохи розслабитися на пляжі. - Еліна сказала, що перед стартом турніру були якісь проблеми. Що вона мала на увазі? - Ви знаєте, професійний спорт йде під руку з травмами і знайти абсолютно здорового спортсмена високого рівня, думаю, буде дуже складно. Команда буде готувати Еліну до п'ятниці, вона отримає всі необхідні процедури для відновлення, щоб бути у бойовій готовності до поєдинку. Настрій у Еліни хороший. Ми вдало розпочали сезон і маємо намір продовжити його в тому ж ключі. Матч третього кола між Еліною Світоліною та Мартою Костюк пройде в ніч з четверга на п'ятницю другим запуском на Арені Рода Лейвера. Початок ігрового дня о 02:00 по Києву. Источник: Сегодня.ua |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться