Перша ракетка світу не зміг дограти чвертьфінальний поєдинок.

Мельбурн, Австралія • 15-28 січня • хард • A$22,624,000
Чинний чемпіон: Роджeр Фeдерер (Швейцарія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
М. Чилич (Хорватія, 6) - Р. Надаль (Іспанія, 1) 3-6, 6-3, 6-7 (5), 6-2, 2-0, відмова

Іспанець відмовився від продовження боротьби через майже чотири години на корті в матчі 1/4 фіналу проти Марина Чилича.

Перша ракетка світу скористався медичним перервою через проблеми з ногою в четвертому сеті, а після брейка в п'ятій партії вирішив знятися з гри.

Надаль вдруге достроково завершує виступ на мейджорах за 264 зіграних матчів. Уперше Рафа знявся під час поєдинку на Шоломі також на Australian Open 2010 року у чвертьфіналі проти Енді Маррея. Тоді британець в 1/2 фіналу зустрівся саме з Маріном Чиличем (перший і до сьогоднішнього дня єдиний півфінал хорвата в Мельбурні).

За путівку до фіналу шоста ракетка світу знову посперечається з британським тенісистом - Кайлом Едмундом. Раніше суперники провели один очний поєдинок на Мастерсі в Шанхаї в минулому сезоні - перемога за Чиличем.

Додано Maria Melnyk:  23/01/18 14:05  Переглядів: 4 415   Рейтинг:: 0