Олена Рибакіна вперше зіграє в чвертьфіналі турніру WTA

Чинна чемпіонка: Крістіна Младенович (Франція)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

ДРУГЕ КОЛО

Олена Рибакіна (Росія, Q) - Каролін Гарсія (Франція, 3) 4:6, 7:6(6), 7:6(5)

На тай-брейку другого сету 18-річна росіянка поступалася з рахунком 0-4, але зуміла виграти п'ять розіграшів поспіль, а потім відіграла матчбол француженки і зробила міні-брейк, завдяки якому перевела гру у вирішальний сет.

Двічі взявши подачу Гарсії, Рибакіна повела 5:3, але Каролін зрівняла рахунок і змогла вийти вперед. Олена перевела партію на тай-брейк, де три міні-брейка дозволили їй виграти матч у третьої сіяної.

На матчболі після удару росіянки лінійний суддя вигукнув аут, але суддя на вишці поправила його, що означало перемогу Рибакіної. Гарсія попросила повтор, який показав, що м'яч все-таки зачепив лінію, але француженка почала сперечатися з нею з приводу того, що лінійний суддя крикнув "аут" під час її удару по м'ячу.

Рибакіна, що займає 450-е місце в рейтингу WTA, здобула першу в кар'єрі перемогу над тенісисткою із Топ-10 і вперше вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Нагадаємо, що вчора Олена в першому колі обіграла 42-у ракетку світу Тімеа Бачинскі зі Швейцарії.

Суперницею уродженки Москви в чвертьфіналі стане переможниця зустрічі між п'ятою сіяної Юлією Гергес і Робертою Вінчі, яка пробилася в основну сітку через кваліфікацію.

Додано HomeAlone:  31/01/18 14:56  Переглядів: 5 208   Рейтинг:: 0