Український теніс / Кубок Федерації –
Дебютантка національної команди - про першу перемогу в рамках Кубка Федерації.Марта Костюк: "Можна було зіграти ще краще, у мене є до себе кілька претензій"![]() Марта Костюк успішно почала свої виступи у складі "синьо-жовтої" збірної на турнірі Fed Cup. У своїй дебютній зустрічі 15-річна українка перемогла 26-ту ракетку світу Дар'ю Гаврилову. Загалом для Костюк це вже 13-й виграний поєдинок на кортах в Австралії цього року (Плейфорд / ITF; Australian Open; Берні / ITF). - Марта, чи не вийде так, що Австралія стане твоєю найулюбленішою країною, зрозуміло, після України? - Чому б і ... Мабуть, стане, - зізнається Костюк в інтерв'ю ФТУ. - Загалом задоволена сьогоднішньою грою? - Напевно, можна було б зіграти і краще. У мене є до себе кілька претензій, особливо до своєї сьогоднішньої подачі. Але в цілому було непогано. Марта також розповіла пресі про свої емоції під час поєдинку із другою ракеткою Австралії: - Коли я втратила гейм на своїй подачі у другому сеті, то у мене не було такого відчуття, мовляв, вона повертається в гру. Психологічно я відчувала, що я все ще краще і більше хочу виграти, тому я не панікувала і не була налякана можливою поразкою. Люди кажуть, що важка праця приносить плоди, тож, я не вважаю, що ця перемога - це якась казка. Я граю в хороший теніс, казки швидше трапляються всього раз, і ти не знаєш, коли це станеться знову. Для мене це був просто ще один відмінний матч. Також Костюк поділилася думками про завтрашню зустріч із лідером збірної Австралії, 16-ю ракеткою світу Ешлі Барті: - Не думаю, що в поєдинку з Барті мені потрібно грати гірше або краще, просто в цьому матчі мені треба буде грати трохи по-іншому. Другий ігровий день протистояння Австралія - Україна стартує в неділю, 11 лютого, в 2:00 за Києвом (11:00 за місцевим часом). Фото: SMP Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться