Світовий теніс / WTA

Кароліна Плішкова: "Я була готова до того, як буде грати Анісімова"

Чеська тенісистка розповіла про перемогу над 16-річною американкою в Індіан-Веллсі

У боротьбі за вихід в чвертьфінал п'ята ракетка світу обіграла Аманду Анісімову: 6:1, 7:6(2)

"Думаю, матч я почала дуже добре. Я грала агресивно, і у неї просто не було часу показувати свій теніс. У другому сеті я трохи здала, і вона стала грати краще, діяла глибоко і потрапляла по лініях, і це створювало мені проблеми. Я рада, що змогла утримати свою подачу в кінцівці матчу, і на тай-брейку зіграла трохи краще, ніж вона.

Мені здається, моя гра поліпшується від матчу до матчу, і я відчуваю себе набагато краще, ніж у другому або третьому колі. Я провела важкі матчі, зіграла кілька тай-брейків, а вчора трьохсетовий матч. Подібні моменти завжди надають вам якусь упевненість.

Анісімовій 16 років, вона нічого не боїться. Під час матчу можна було побачити, що вона б'є м'яч не замислюючись, але всі так грають в даному віці. Думаю, в майбутньому такий підхід трохи зміниться, але, безумовно, вона показує хороший теніс і не має ніяких слабких сторін. Я була готова до того, як вона буде грати, і не хотіла думати, що це буде легкий матч, тому що їй 16 років"