Рафаель Надаль вперше з жовтня зіграє в 1/2 фіналу.

Монте-Карло, Монако • 15-22 квітня • ґрунт • € 5,238,735
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Чвертьфінал
Р. Надаль (Іспанія, 1) - Д. Тім (Австрія, 5) 6-0, 6-2

Перша ракетка світу продовжує захист титулу на кортах у Монте-Карло. Домінік Тім, який торік став єдиним гравцем, який обіграв іспанця на грунті, не зміг створити опір своєму суперникові в боротьбі за півфінал. Вчора Тім залишив за бортом змагань Новака Джоковича, здолавши серба за 2,5 години. Нагадаємо, що для Домініка це перший турнір з березня, коли в Індіан-Веллсі він знявся у третьому раунді.

Рафаель Надаль востаннє доходив до 1/2 фіналу в турі ще в жовтні минулого року в Шанхаї. Після поразки в фіналі Мастерса проти Роджера Федерера іспанець знявся зі змагань в Базелі, достроково завершив виступи в Парижі і Лондоні, відмовився від участі на турнірі в Брісбені, не зміг продовжити боротьбу в 1/4 на Australian Open, а потім пропустив змагання в Акапулько, Індіан-Веллсі та Майамі.

31-річний Надаль повернувся на корти в квітні в рамках Кубка Девіса, де на грунті здобув дві перемоги в матчах зі збірною Німеччини. За путівку до фіналу в Монте-Карло чинний чемпіон зіграє з Григором Димитровим, якого обігрував вже 10 раз. Болгарин святкував єдину перемогу в матчах з Рафою - 2016 року на харді в Пекіні. У 2013 році Надаль і Димитров зустрічалися в Монако на стадії 1/4 фіналу: тоді іспанець виграв у трьох партіях.

За місця в півфіналі в нижній половині сітки сьогодні посперечаються Олександр Звєрев проти Рішара Гаске і Кеї Нісікорі проти Марина Чилича.

Додано Maria Melnyk:  20/04/18 15:48  Переглядів: 3 016   Рейтинг:: 0