Кань-сюр-Мер. Ястремська поступається в фінальному матчі восьмій сіяній

Даяна Ястремська не змогла здобути перемогу в фіналі турніру ITF у Франції

Кань-сюр-Мер, Франція • 7-13 мая • грунт • $100,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Даяна Ястремська (Україна, Q) - Ребекка Петерсон (Швеція, 8) 4:6, 5:7

Незважаючи на впевнену перевагу суперниці в стартовому сеті з рахунком 5:1, українка скоротила розрив до одного гейму, проте не змогла зрівняти рахунок на своїй подачі, хоча мала чотири геймболи.

Після цього матч був перерваний через дощ приблизно на тридцять хвилин, а після його відновлення тенісистки почали рівну боротьбу, але в останньому геймі Петерсон вдалося вдруге зробити брейк.

Це був другий фінал для 17-річної українки на турнірах ITF з призовим фондом $100,000, завдяки якому вона в понеділок дебютує в Топ-150 рейтингу.

У свою чергу представниця Швеції вперше виграла такий великий турнір, що дозволить їй вперше увійти до числа ста найсильніших тенісисток світу.