Рим. Надаль перемагає Джоковича у їх 51-м очному поєдинку і виходить у фінал

Рафаель Надаль вдесяте зіграє у вирішальному матчі турніру.
Рим, Італія • 13-20 травня • ґрунт • €4,872,105
Чинний чемпіон: Олександр Звєрев (Німеччина)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Півфінал
Р. Надаль (Іспанія, 1) - Н. Джокович (Сербія, 11) 7-6 (4), 6-3

73 хвилини тривала боротьба за стартовий сет, за підсумками якого тенісисти виграли однакову кількість розіграшів (по 38). Надаль лідирував з брейком 5-2, але потім три гейми поспіль пішли в актив Джоковича. У підсумку суперники дійшли до тайбрейка, де на три міні-брейка серба Надаль відповів п'ятьма.

Вигравши "під нуль" гейм на подачі серба за рахунку 1-1, Рафа не давав суперникові нав'язати боротьбу аж до восьмого гейму. Дійти до брейкпоїнтів Новаку так і не вдалося, хоча гейм на подачі іспанця тривав близько 10 хвилин. Надаль отримав два матчболи в наступному ж геймі і з другої спроби здобув перемогу.

Рафаель Надаль цьогоріч вже провів два фінали, обидва на ґрунті (Монте-Карло, Барселона) і в обох святкував перемогу. Для Новака Джоковича це був перший півфінал з червня минулого року, коли він став чемпіоном на турнірі в Істборні. Серб до сьогоднішнього поєдинку лідирував в статистиці особистих зустрічей 26-24.

31-річний Надаль проведе десятий фінал на Мастерсі в Італії, а завдяки перемозі в завтрашньому матчі вже в понеділок може повернутися на першу сходинку в рейтингу. Другий учасник фіналу визначиться в поєдинку Маріна Чилича і Олександра Звєрєева, які будуть закривати ігровий день в Римі.

Додано Maria Melnyk:  19/05/18 18:37  Переглядів: 3 095   Рейтинг:: 0