Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Румунська тенісистка розповіла про тріумф на Ролан ГарросіСімона Халеп: "Дуже рада, що програла в Мельбурні і виграла свій перший титул саме в Парижі"![]() У вирішальному матчі Відкритого чемпіонату Франції перша ракетка світу в трьох сетах обіграла американку Слоан Стівенс. "Це приголомшливий момент. Власне, я не можу говорити про нього без посмішки. Це особливий момент. Я мріяла про це з тих пір, як почала грати в теніс. Ролан Гаррос - мій улюблений турнір Великого Шолома. Я завжди говорила, що якщо і виграю титул, то хочу зробити це на Ролан Гарросі. І сьогодні це стало реальністю. Я хочу подякувати своїй родині, друзям, тренерам та всім людям, які були навколо мене і працювали зі мною на протязі 20 останніх років, тому що це дуже складно щодня працювати на високому рівні. Без них, напевно, я б не змогла виграти турнір Великого Шолома після поразки в трьох фіналах. Але зараз я хочу про все забути і просто насолодитися моментом, тому що він дійсно особливий. Коли мені було 14 років, я прийняла рішення стати професійним гравцем. Я хотіла присвятити себе цьому виду спорту. З тих пір я мріяла про такі моменти. Я мріяла виграти турнір Великого Шолома. Але найважливішим моментом для мене була перемога на юніорському Ролан Гарросі. Тоді я сказала, що якщо і виграю дорослий титул, то хочу зробити це теж тут. Тому я дуже рада, що не перемогла в Мельбурні [посміхається] і це сталося тут. Це особливе місце, і він назавжди залишиться в моєму серці. Париж - моє улюблене місто, власне, романтичне місто. Програючи 0:2 у другому сеті, я сказала собі насолоджуватися матчем. Я повинна була просто грати. А коли почала відіграватися, сказала, що в минулому році була схожа ситуація, коли я вела з брейком у другому сеті, але програла матч. Тому у мене є шанс повернутися в гру і здобути перемогу. Я в це повірила, і моя гра стала більш вільною. Я змогла робити на корті різні речі, і саме тому я виграла. Я намагалася відкривати корт, потрапляти більше м'ячів. В один момент я відчула, що вона починає втомлюватися і більше промахуватися. ![]() За рахунку 5:0 у мене виникли проблеми з диханням, а коли я програла гейм, сказала собі, що у мене ще є чотири гейми в запасі до того, як вона зрівняє рахунок. Тому я грала м'яч за м'ячем і виграла. У минулому році, коли я вела в рахунку, я грала більше в захисний теніс, але зараз я змінила своє мислення. Я повинна пробивати, більше рухатися і не думати про рахунок. Кожен м'яч, кожен розіграш. У мене це вийшло, і я була досить сильною психологічно, щоб завершити матч. Той факт, що в минулому році я піднялася на першу сходинку, надав мені впевненість і трохи полегшення, тому що я доторкнулася до чогось важливого, і після того я почала думати про перемогу на турнірі Великого Шолома. Рейтинг для мене не мав ніякого значення. Але той факт, що в якості першої ракетки світу я виграла "Шолом", робить мене дуже щасливою, і я вдячна людям за любов та підтримку в мою сторону, а також енергію від моїх друзів і команди, яку вони мені надавали на кожному турнірі. Хочу сказати спасибі Петрі Квітовій, яка написала мені повідомлення після фіналу, а також Ірині Бегу. Я прочитала їх і відповіла. Вони до мене дуже люб'язні. Взагалі Петра писала мені в минулому році після поразки в фіналі і в цьому році, коли я програла в Мельбурні. Вона писала, що все прийде, мені просто необхідно продовжувати працювати. Дуже приємно, коли гравці радіють за мене і мою перемогу. Ми як сім'я, і класно бачити, коли всі раді успіхам одне одного. Можливо, моя перемога послужить натхненням дітям в Румунії, що все можливо, навіть якщо ти живеш в маленькій країні. Все можливо, якщо ти працюєш і віриш в це. Як я буду святкувати перемогу? Мої люди про це подбають. Безумовно, це буде велика вечірка, і я її чекаю. Також хочу швидше повернутися додому, щоб побачити всіх моїх румунських уболівальників". Портал "Великий теніс України" з Парижа |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться