Хертогенбос. Крунич та Кужмова вперше зіграють в чвертьфіналі на траві

На турнірі в Нідерландах відбулися перші матчі в рамках другого кола

Хертогенбос, Нідерланди • 11-17 червня • трава • $250,000
Чинна чемпіонка: Анетт Контавейт (Естонія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло

Олександра Крунич (Сербія, 7) - Бібіане Схофс (Нідерланди, WC) 7:5, 6:2
Коко Вандевей (США, 1) - Аранча Рус (Нідерланди, LD) 7:6(4), 6:3
Вероніка Кудерметова (Росія, Q) - Белінда Бенчич (Швейцарія) 6:2, 2:6, 6:3
Вікторія Кужмова (Словаччина) - Елісон ван Ейтванк (Бельгія, 6) 3:6, 7:6(4), 6:2

Коко Вандевей зрівняла рахунок в особистих протистояннях з Аранчою Рус і вчетверте за останні п'ять років участі на турнірі в Хертогенбосі вийшла в чвертьфінал. Сім років тому саме в цьому місті американка програла місцевій тенісистці в фіналі кваліфікації.

Вероніка Кудерметова виграла вже четвертий матч в Хертогенбосі і вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал турніру WTA. Далі 170-я ракетка світу зустрінеться з сьомої сіяною Олександрою Крунич, яка раніше за попередніх 12 чвертьфіналів на рівні WTA не грала на трав'яному покритті.

Вікторія Кужмова взяла реванш у Елісон ван Ейтванк за поразку в півфіналі турніру в Будапешті в лютому. Саме чотири місяці тому в столиці Угорщини словачка провела свій дебютний чвертьфінал в WTA-турі.

Додано HomeAlone:  13/06/18 20:47  Переглядів: 2 905   Рейтинг:: 0