Світовий теніс / WTA

Істборн. Соболенко перемагає другу сіяну, Возняцкі та Кербер посперечаються за другу путівку в фінал

На турнірі у Великій Британії стали відомі учасниці півфіналу

Nature Valley International - Premier
Істборн, Велика Британія • 22-30 червня • трава • $852,564
Чинна чемпіонка: Кароліна Плішкова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал

Агнешка Радванська (Польща) - Олена Остапенко (Латвія, 5) 6:2, 7:5
Арина Соболенко (Білорусь) - Кароліна Плішкова (Чехія, 2) 6:3, 2:6, 7:6(5)
Каролін Возняцкі (Данія, 1) - Ешлі Барті (Австралія, 8) 6:4, 6:3
Анжелік Кербер (Німеччина, 4) - Дар'я Касаткіна (Росія, 7) 6:1, 6:7(3), 7:6(3)

Агнешка Радванська вдруге обіграла Олену Остапенко і вперше з серпня минулого року вийшла в півфінал турніру WTA. Десять місяців тому полька стала півфіналісткою турніру в Нью-Хейвені, поступившись майбутній чемпіонці Дар'ї Гавриловій.

Арина Соболенко здобула першу перемогу над представницею Топ-10 і вчетверте вийшла до півфіналу турніру WTA. У минулому сезоні білоруска дійшла до фіналу в Тяньцзині та півфіналу в Ташкенті, а в квітні цього року стала фіналісткою змагань у Лугано.

Каролін Возняцкі вдруге в сезоні перемогла Ешлі Барті і проведе п'ятий півфінал на турнірі в Істборні за останні шість років. За вихід до фіналу датчанка боротиметься з Анжелік Кербер, яка взяла реванш у Дар'ї Касаткіної за поразку в Індіан-Веллсі та зрівняла рахунок в особистих протистояннях з росіянкою. Півфінал проти Возняцкі стане для німкені першим на траві з 2016 року, коли вона дійшла до фіналу на Вімблдоні.

Тенісистки проведуть 15-ю зустріч, вісім з яких виграла Кербер, і другу на трав'яному покритті: у 2014 році вони також грали в півфіналі в Істборні, в якому сильнішою виявилася представниця Німеччини. У поточному сезоні Возняцкі обіграла свою суперницю в чвертьфіналі "Прем'єра" в Досі.

Додано HomeAlone:  28/06/18 21:55  Переглядів: 3 203   Рейтинг:: 0