Український теніс / Вімблдон

Сергій Стаховський: "У мене були шанси, але у важливі моменти Кверрі зіграв краще за мене"

Українець прокоментував поєдинок проти одинадцятого сіяного Сема Кверрі на Вімблдоні. Сергій Стаховський зазнав поразки з рахунком 6-7(4), 3-6, 3-6.

"Результат першого сету змінив і картину гри, і весь матч. Десь мені не пощастило, десь не склалося, на тайбрейку на 4-5 м'яч зачепив лінію, а тут вони змінюють напрямок м'яча. Був впевнений, що м'яч полетить, а він залетів у підсумку, і тут неможливо прочитати, наскільки сильно м'яч зупиниться. "Відрізав" тоді - і "відрізав" в аут.

У першому сеті я відчував, що в розіграшах у мене набагато більше шансів, ніж у Кверрі. Мені здавалося, що він виїжджає саме на подачі. У нього не було брейкпоїнтів за всю партію. У другому сеті у мене був один поганий гейм через другі подачі. Коли я став трохи гірше подавати, а він продовжив добре, то тоді він і в розіграшах почав відчувати себе комфортніше. Мій план на гру був його розвозити по корту. У першому сеті були такі "кішки-мишки", розіграшів було мало, він боявся грати агресивно під цим тиском, адже розіграшів мало, він не розпилював м'ячі.

Так, я виграв в нашому останньому матчі, але то було на харді. Виграй би я перший сет сьогодні, міг би матч скластися інакше. Кверрі сьогодні зіграв набагато краще. Не можу сказати, що я повинен був вигравати, але програв. У мене були шанси, але у важливі моменти він зіграв краще за мене. Міг я і в другому сеті переломити хід гри, але знову ж таки, на цих м'ячах він зіграв краще. Можна, звичайно, чекати помилок, але він грав добре. У нього не було запасу, як мені здалося, але він реально дуже чисто відіграв на подачі. Коли тобі постійно 133 милі прилітає, важко стає це контролювати. Другі подачі у нього були кручені, вона високо летить і для однорукого гравця зліва її важко небезпечно приймати, тому доводиться різати. Хтось, можливо, і може щось побачити, щоб прочитати його подачу, у нього іноді видно косу, але на другому м'ячі я, принаймні, нічого не бачив, щоб вгадати напрямок.

Які плани далі? Завтра вдень відлітаю до Америки і буду готуватися до Ньюпорту. Ще не вирішив, що буде потім. Може виступлю ще в Атланті, але швидше за все повернуся в Європу і зіграю пару "челленджерах" перед кваліфікацією US Open".