Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Рафаель Надаль: "Сіяні програють на Вімблдоні не тому, що суперники підвищують свій рівень, а через покриття"

Перша ракетка світу - про перемогу над Алексом де Мінором і поразках сіяних учасників.

- Це був ваш перший матч проти Алекса де Мінора. Як ви думаєте він виступив сьогодні?
- Добре. Думаю, що він дуже енергійний гравець, дуже швидкий. Йому подобається грати на такому покритті. Його стиль, ймовірно, і в майбутньому буде добре працювати на траві.

- Десять років тому ви вперше стали першою ракеткою світу. У чому різниця між тим часом і зараз?
- Звичайно, я вже багато разів говорив, що 2008 рік був дуже важливим для мене, що я досяг першого рядка вперше в кар'єрі. Я з якогось боку відчував, що заслужив цього. Я не люблю слово "заслужив", тому що в спорті ти або стаєш кимось, або ні. В якійсь мірі я відчував, що грав дуже добре останні три роки, показував відмінні результати і без статусу першої ракетки. І я вірив, що це вже добре. Мені вдалося все зробити досить здорово, щоб врешті-решт стати першим. Сьогодні це інша історія. Це не найбільша моя мета бути першим. Але, звичайно, я тисячу разів говорив, я вважаю за краще бути першим, ніж п'ятим. Найважливіше це бути здоровим і щасливим від гри. Ці речі дуже взаємопов'язані.

- У жіночій сітці турніру цього тижня було кілька шокуючих результатів, багато тенісисток з посіву вибули з турніру, кілька і в чоловічій сітці, Марін Чилич - найбільша сенсація на даний момент. Що такого у Вімблдоні, що усі починають грати у свій теніс і підвищувати рівень гри?
- Ні, це не так, що усі тут підвищують свій рівень. Вся справа в покритті, воно підступне, тому що ми не граємо так часто на траві. Всі матчі несуть в собі небезпеку. Матч може вирішити пара очок, у цьому велика різниця трави і ґрунту, наприклад. На ґрунті у тебе є час. Тут його немає. Ймовірно, якщо у тебе немає потужної-потужної подачі, ти не будеш відчувати себе досить безпечно.

- Цього року така сітка, що ви і Роджер Федерер можете зіграти тільки у фіналі, якщо обидва туди дійдете. Це той матч, який ви б хотіли, щоб знову трапився?
- Якщо я ву фіналі, то віддаю перевагу зустрітися з більш легким суперником. Я ж не дурний (посміхається). Але якщо я буду у фіналі, то це вже чудові новини. Будь-який суперник у фіналі, звичайно, буде важким.


Великий теніс України з Лондона

 

Додано Maria Melnyk:  8/07/18 20:12  Переглядів: 3 951   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.