Український теніс / ITF

Байя. Лопатецька боротиметься за місце в півфіналі

Дарья Лопатецька зіграє в чвертьфіналі турніру ITF в Угорщині

У матчі другого кола 15-річна харків'янка за 1 годину 20 хвилин обіграла місцеву тенісистку Мілу Меїч, яка пробилася до основної сітки через кваліфікацію: 6:1, 6:3.

У другому сеті Лопатецька повела 3:1 з брейком, однак угорка зуміла зрівняти рахунок, після чого наша тенісистка виграла три гейми поспіль. Це буде другий чвертьфінал поспіль для Дар'ї: минулого місяця вона завоювала титул на турнірі в Туреччині.

Наступна суперниця українки визначиться в матчі 22-річної Тімеї Янушкової зі Словаччини та 18-річної чешки Анети Лабоуткової.