Цинциннаті. Цуренко програла Халеп у чвертьфіналі

Лесі Цуренко не вдалося втримати перевагу в матчі з першою ракеткою світу.

Цинциннаті, США • 13-19 серпня • хард • $2,874,299
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Леся Цуренко (Україна) - Сімона Халеп (Румунія, 1) 4-6, 1-6

Українка лідирувала по ходу зустрічі 4-1 і мала потрійний прихований сетбол на подачі суперниці. Халеп захистила свій гейм, а потім взяла ще вісім геймів поспіль. Цуренко перервала невдалу серію брейком, коли румунка подавала на матч, після чого суперниця скористалася першим же матчболом вже на подачі українки.

Леся Цуренко вчетверте зазнає поразки від румунки, з якою в останній раз зустрічалася 2014 року на Вімблдоні.

Сімона Халеп святкує свою другу перемогу за день. Раніше в п'ятницю перша ракетка світу обіграла австралійку Ешлі Барті.

Для Лесі Цуренко це був перший чвертьфінал на турнірах серії Premier 5 з 2015 року.

Додано Maria Melnyk:  18/08/18 03:09  Переглядів: 3 899   Рейтинг:: 0