US Open. Костюк перемагає в бойовому матчі на старті кваліфікації

Марта Костюк здобула вольову перемогу в першому відбірному раунді.

US Open - The Grand Slam
Нью-Йорк, США • 27 серпня - 9 вересня • хард • $53,000,000
Чинна чемпіонка: Слоан Стівенс (США)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Посіяна під 23-м номером у кваліфікації, українка за 2 години і 44 хвилини обіграла екс-співвітчизницю Валентину Івахненко (WTA 170): 4-6, 7-6(6), 7-6(4).

25-річна Івахненко, яка тепер виступає під російським прапором, оформила вісім брейків, а Костюк - сім.

У другому сеті Марта пішла з матчбола у восьмому геймі і далі зуміла зрівняти рахунок (5-5). Потім "під нуль" віддала подачу, але суперниця і з другої спроби не подала на перемогу. Костюк відіграла другий матчбол на тайбрейку: поступаючись 3-5, українка виграла чотири з п'яти розіграшів.

Обидві дівчини викликали на корт фізіотерапевта. У вирішальній партії Івахненко пішла у відрив 5-1, проте Костюк знову змогла зрівняти рахунок. Подаючи на тайбрейк, Марта врятувала ще чотири матчболи, а вже на самому тайбрейку виграла три міні-брейки проти двох у суперниці. У другому раунді наша тенісистка зіграє проти чешки Марі Бузкової (WTA 171), чемпіонки юніорського US Open-2014.

16-річна Марта Костюк учетверте стартувала у кваліфікації турніру Великого Шолома: цьогоріч вона дійшла до третього кола основи Australian Open, але потім програла у другому раунді на Ролан Гаррос і в третьому раунді на Вімблдоні. Минулого сезону в Нью-Йорку українка стала переможницею парного чемпіонату серед юніорів разом із сербкою Ольгою Данилович.

Додано Maria Melnyk:  21/08/18 21:01  Переглядів: 6 900   Рейтинг:: 0