Леся Цуренко зазнала поразки від 13-ї сіяної на "Wuhan Open".
Ухань, Китай • 24-30 вересня • хард • $2,746,000
Чинна чемпіонка: Каролін Гарсія (Франція)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло
Леся Цуренко (Україна) - Дар'я Касаткіна (Росія, 13) 4-6, 5-7

По ходу першого сету Цуренко двічі виходила вперед з брейком, але Касаткіна відразу ж відповідала зворотним брейком. З рахунку 4-3 українка не виграла жодного гейму до кінця сету.

На старті другої партії Цуренко реалізувала брейкпоїнт (2-0). У четвертому геймі українка врятувала подвійний брейкпоїнт на подачі, але наступний свій гейм втратила "під нуль": 3-3. Тенісистки знову обмінялися геймами, Цуренко не скористалася прихованим сетболом (4-5). Далі Леся звернулася за допомогою до фізіо через проблеми з лівою стопою/щиколоткою.

Після медичної перерви Цуренко не дала суперниці дістатися до матчболів (5-5), але на наступній її подачі Касаткіна отримала два матчбола і з першої спроби здобула путівку до другого раунду.

Матч тривав 1 годину і 50 хвилин. На рахунку кожної з тенісисток по 14 віннерів, Цуренко допустила 42 невимушених помилки, а Касаткіна - 39. За гру Леся реалізувала 4 з 13 брейкпоїнтів, а її суперниця - 6 з 12.

У 2014 році дівчата провели перший очний поєдинок на змаганнях в Ліможі, а цього сезону зустрілися на турнірі в Бірмінгемі. Обидва цих матчі завершилися перемогою Лесі Цуренко у трьох сетах.

Додано Maria Melnyk:  23/09/18 13:32  Переглядів: 8 088   Рейтинг:: 0