Світовий теніс / WTA

Кароліна Плішкова: "Показую відмінний теніс і отримую задоволення від гри"

Коментарі чеської тенісистки після виходу до півфіналу WTA Finals в Сингапурі

Вчора Плішкова здобула першу перемогу над своєю співвітчизницею і другий рік поспіль вийшла до півфіналу Підсумкового турніру.

"Відчуваю себе чудово. Я була в гарному настрої і після поразки від Світоліної. Я показую відмінний теніс, і немає ніяких причин про щось переживати. Я отримую задоволення від гри. Можливо, іноді мені більше подобається дивитися, ніж грати. З самого дитинства я дивлюся теніс. Для мене він краще, ніж будь-який фільм.

Безумовно, перемога над Квітовою і вихід до півфіналу дуже особливі для мене. В цьому році я дуже добре грала трьохсетові матчі, тому я була впевнена в тому, що виграю цей матч, якщо візьму один сет. Я відчуваю себе впевнено на цьому турнірі і дуже задоволена своїм виступом.

У другому сеті Петра почала грати більш вільно, тому вона стала виконувати відмінні удари, добре грала на прийомі. Але я намагалася змінювати ритм і змушувала її рухатися. Я була впевнена в тому, що у мене є чим грати проти неї і я вважаю, що відчувала себе краще на цьому корті, ніж вона.

Всі матчі на Підсумковому турнірі важкі, тому вгадати, хто переможе дуже важко. До самого кінця нічого не ясно. До того ж, різниця в рейтингу мала, тому всі тенісистки можуть одна одну обіграти, і за цим дуже цікаво спостерігати.

У всіх є шанс перемогти. Незалежно від рейтингу, як ти граєш або відчуваєш себе на корті. Немає ніяких обмежень у часі, і навіть якщо рахунок буде 2:6, 1:5, все одно можна виграти матч. У тенісі дуже багато незвичайних моментів"