Світовий теніс / Великий Шолом

Топ-5 матчів сезону WTA на "Шоломах": Осака зупинила Соболенко в Нью-Йорку

Представниця Японії перемогла білоруску на шляху до чвертьфіналу US Open

На другому місці в списку кращих матчів сезону на турнірах Великого Шолома WTA визначила зустріч Наомі Осаки та Арини Соболенко в четвертому колі Відкритого чемпіонату США.

Японка здобула перемогу з рахунком 6:3, 2:6, 6:4 і перервала переможну серію білоруски, яка становила вісім матчів поспіль. На той момент Осака вперше пробилася до чвертьфіналу "мейджора" і в підсумку стала чемпіонкою турніру.

Нагадаємо, що минулого тижня фінал US Open, в якому Наомі зустрічалася з Сереною Вільямс, посів третє місце в списку матчів, що завершилися з несподіваним результатом.

Додано HomeAlone:  30/11/18 10:00  Переглядів: 2 225   Рейтинг:: 0