Український теніс / ATP

Кемпер. Стаховський здобув перемогу в матчі з трьох тай-брейків

Сергій Стаховський вийшов до третього кола французького "челленджера".
Друге коло
Сергій Стаховський (Україна, 8) - Лукас Мідлер (Австрія) 6-7 (3), 7-6 (2), 7-6 (4)

Гравці провели на корті більше 2,5 годин і за весь матч оформили по два брейки. У вирішальній партії Стаховський не скористався прихованим матчболом за рахунку 4-4, а на тай-брейку виграв два очки на подачі австрійця і програв один розіграш на своїй.

За путівку до чвертьфіналу наш тенісист посперечається з німцем Тобіасом Камке (ATP 218). Раніше суперники зустрічалися на корті 4 рази. Стаховський здобув перемогу тільки в їх першому очному матчі в 2009 році.

Нагадаємо, що раніше Стаховський успішно стартував на турнірі в парному розряді.

Додано Maria Melnyk:  30/01/19 15:22  Переглядів: 3 078   Рейтинг:: 0