Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс

Марта Костюк: "Приблизно п'ять років тому я хотіла піти з тенісу"

Інтерв'ю сьогоднішньої іменинниці Марти Костюк - про свої цілі в тенісі та перспективи молодшої сестри.
Марта Костюк: "Приблизно п'ять років тому я хотіла піти з тенісу"
Про те, як хотіла зав’язати із тенісом
"Це було трохи менш як 5 років тому. Я виграла турнір першої категорії до 14 років, переїхала до Києва, щоб там тренуватися. Після цього програла два матчі, які не повинна була програвати. Приїхала додому і сказала, що не хочу грати в теніс. Мама відповіла: «Добре». Не думаю, що на такі заяви можна якось по-іншому відреагувати.

Я відходила тиждень в школу і сказала мамі, що знову хочу грати. Все ж таки, в мене на початку наступного року були важливі турніри, вся тенісна тусовка мого віку, я не хотіла це все пропускати, знаходячись в статусі фаворитки. Почала грати в теніс, але на першому чи другому тренуванні зламала ракетку. Думала, що все, мама мені більше ніколи в житті не дозволить грати в теніс, але після цього пішов підйом: я зіграла фінал Мастерса, виграла Orange Bowl, Eddie Herr (найпрестижніші міжнародні юніорські турніри - прим.) і все пішло".

Про молодшу сестру Зоряну і її успіхи в тенісі
"На жаль, скасовували тенісні тури, які були в моєму віці. Вона не грає багато серйозних змагань. Скажу так, що вона дуже багато пропускала, бо мама їздила на турніри й залишала її вдома. Зоряна або тренувалася, або не тренувалася.

Наразі вона не має достатньої кількості проведених годин на корті. Але вона дуже здібна, мені здається, що навіть більш талановита, ніж я. Щоправда, в неї інший характер, зараз в неї немає великого бажання грати в теніс. Ми всі чекаємо того часу, коли вона захоче".

Про нещодавній відпочинок у Карпатах
"Зізнаюся, що в Карпатах я була вперше в житті, як би дивно це не звучало. Нереально вразила краса нашої країни. Було навіть таке, що я сиділа з телефоном і мені потрібно було комусь подзвонити в Україну, і я думала: «Як же я буду комусь дзвонити, я ж на роумінгу». Такі були відчуття.

Уперше підіймалась на Говерлу, вперше каталась на конях, і порибалити навіть встигла – ось такий був активний відпочинок.

Щодо підйому на Говерлу, то ми розділилися на дві групи: я з мамою пішла «синім» маршрутом, який коротший, але крутий. Наші знайомі пішли по «зеленому». Ми дійшли десь на годину раніше, я навіть спускалась, щоб допомогти іншим. Але це рішення виявилося помилковим, було дуже важко. Загалом вийшла суперкрута фізична підготовка, бо ми піднялися за 2 години".

Про цілі та плани на майбутнє
"Зараз більше очистилася дорога, більше досвіду з’явилося. Дуже конкретних цілей і планів немає. Навіть якби вони і були, то я б їх нікому не розказувала. По-перше, я не знаю, коли відновиться сезон, тому цілі є більше в тренувальному плані, бо турнірної практики немає як такої, і я не знаю, коли вона буде.

Цілі змінилися, відшліфувалися. Зараз вже краще знаю, чого я хочу і що я можу".

Джерело: sport.ua

Фото: ФТУ.
 

Додано Maria Melnyk:  28/06/20 20:30  Переглядів: 3 104   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.