Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Кіріос знову відповів Чоричу: "Буду радий зустрічі, щоб подивитися, чи виріс твій малесенький мозок"

Тенісисти продовжують з'ясовувати стосунки у Твіттері.
Кіріос знову відповів Чоричу: "Буду радий зустрічі, щоб подивитися, чи виріс твій малесенький мозок"
Нік Кіріос на своїй сторінці в соцмережі відповів Борні Чоричу на його коментар.

Нагадаємо, що австралієць не залишив без уваги інтерв'ю Чорича хорватським ЗМІ, після чого тенісисти й почали обмінюватися твітами.
Борна Чорич в інтерв'ю хорватській пресі: "Я читав його коментарі, легко бути розумним після того, як справу зроблено, я б зрозумів ці повчання з боку кого-небудь іншого, але коли це робить Кіріос... Це якось нереально. І нехай, він так влаштований і у мене з цим немає ніяких проблем, мене особисто це ніяк не зачіпає. Якщо він критикує Звєрева за порушення самоізоляції, то я згоден, що Звєрев вчинив недобре, це було погано, але я не бачу необхідності, щоб одні гравці закликали інших до відповіді. Я особисто не став би цього робити, але знову ж таки, це Кіріос".

Нік Кіріос у Твіттері: "Тебе повинно хвилювати те, що я сказав. Що за дурниці? Знову ж таки, ти можеш заступатися за своїх друзів, а я ж просто намагаюся, щоб вони несли відповідальність. Вони ж тенісисти, вони не особливі. Як я і думав, інтелектуальний рівень Чорича дорівнює нулю".

Борна Чорич у Твіттері: "Серйозно, Нік? Ти ведеш проповідь про те, як потрібно себе поводити? Тобі дуже нудно або ти випив забагато?".

Сьогодні Кіріос відповів на останній коментар Чорича: "Знову. Жарти про глобальну пандемію. Це показує твій рівень зрілості, чемпіон. Буду радий зустрічі в майбутньому, щоб подивитися, чи виріс твій малесенький мозок. Але, так, я трохи занудьгував, спостерігаючи за твоїм неймовірно нудним тенісом і особистістю, яка не дає спорту абсолютно нічого.

Ці спортсмени, з якими мені доводиться мати справу... Адже був і такий час, коли у людей були мізки. Порівнювати поведінку на корті й те, що ви піддаєте життя людей ризику... Це ганьба".

> Учасники виставкових турнірів заразились коронавірусом: усі новини
Фото: Getty Images.
 

Додано Maria Melnyk:  31/07/20 09:15  Переглядів: 1 738   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.