Ролан Гаррос. Остапенко обігрує другу ракетку турніру

Олена Остапенко вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату Франції
Чинна чемпіонка: Ешлі Барті (Австралія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Олена Остапенко (Латвія) - Кароліна Плішкова (Чехія, 2) 6:4, 6:2

Латвійська тенісистка здобула другу перемогу поспіль над представницею Чехії і зрівняла рахунок в особистих зустрічах (3-3). У минулому сезоні Остапенко обіграла Плішкову в Пекіні, а до цього поступилася їй в їх єдиному матчі на грунтовому покритті в Штутгарті у 2018 році.

Це вже третя перемога для латвійки в матчах проти суперниць з Топ-10 в цьому році: в лютому вона обіграла Софію Кенін в рамках протистояння в Кубку Федерації, а минулого тижня пройшла до чвертьфіналу турніру в Страсбурзі на відмовы Кікі Бертенс в третьому сеті.

Нагадаємо, Плішкова була близька до того, щоб покинути турнір, ще в першому колі, коли здобула перемогу в трьох сетах проти "кваліфаєра" Майяр Шеріф з Єгипту.

Остапенко в п'ятий раз виступає в основній сітці Ролан Гарросу. Вона тричі програвала в першому колі (2016, 2018, 2019), а в 2017 році стала чемпіонкою. Далі Олена зустрінеться з переможницею зустрічі між 29-ою сіяною американкою Слоан Стівенс і Паулой Бадосою з Іспанії.

Додано HomeAlone:  1/10/20 13:18  Переглядів: 4 042   Рейтинг:: +2