Головне / Український теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Лопатецька програє восьмій сіяній у другому колі

Дарья Лопатецька завершила свій виступ на юніорському Відкритому чемпіонаті Франції
Roland Garros Junior Championships - Grade A
Париж, Франція • 4-10 жовтня • грунт
Сітки турніру: одиночний розрядпарний розряд

Четверте коло
Дарья Лопатецька (Україна) - Оксана Селехметьєва (Росія, 8) 6:3, 3:6, 3:6

На початку матчу тенісистки обмінялися брейками, а після трьох рівних геймів Лопатецькій вдалося ще раз виграти подачу суперниці і потім успішно подати на сет. У другому сеті Дарья та Оксана зробили на двох сім брейків, проте росіянка двічі захистила свою подачу, що і допомогло їй зрівняти рахунок.

На старті третього сету тенісистки виграли свої гейми, потім Селехметьєва зробила брейк, відігравшись з 0-40, і в наступному геймі вийшла уперед 3:1. У напруженому п'ятому геймі українці вдалося відіграти два брейк-поїнти і скоротити розрив. Після цього Дарья викликала на корт фізіо, яка протягом кількох хвилин масажувала нижню частину спини.

Після медичного тайм-ауту українка зуміла зрівняти рахунок, але наступні три гейми залишилися за представницею Росії. Далі Селехметьєва зіграє проти переможниці зустрічі між Олександрою Вечич з Німеччини та американкою Елізабет Коулман.