Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Off court

Рафаель Надаль став володарем регіонального ордена в Іспанії

Другій ракетці світу вручили Великий хрест вищої нагороди автономної спільноти Мадрида - Ордена 2 травня.
Рафаель Надаль став володарем регіонального ордена в Іспанії
Нагорода була заснована в іспанській столиці у 2006 році й вручається владою за значний внесок у політичний, економічний, культурний і суспільний прогрес. Орден названий на згадку про повстання в Мадриді 2 травня 1808 року.

Президент мадридської спільноти Ізабель Діас Аюсо на церемонії, яка відбулася в штаб-квартирі регіонального уряду, підкреслила, що ця нагорода є «визнанням величезних спортивних досягнень Надаля і його видатних заслуг як особистості».

«Перед нами найкращий спортсмен всіх часів з такими цінностями, як скромність, працьовитість, дисципліна і повага до суперника», - зазначила чиновниця.

Тенісист, своєю чергою, згадав про жертв пандемії коронавірусу. «Це не буде перебільшенням з мого боку, якщо я скажу, що пандемія так чи інакше вплинула на всіх нас. Але я хочу особливо підбадьорити ті сім'ї, які втратили кохану людину. І я хотів присвятити кілька слів медичному персоналу, особливо в Мадриді, які взяли на себе удар першої хвилі. Дякую нашим державним службам», - сказав іспанець.


Джерело: marca.com

Фото: EMILIO NARANJO.
 

Додано Maria Melnyk:  3/12/20 15:54  Переглядів: 1 908   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.