Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс

Еліна Світоліна: "Мій психотерапевт знає практично всі маленькі й темні секрети про моє життя"

Перша ракетка України докладніше розповіла про свою співпрацю з ментальним тренером.
Еліна Світоліна: "Мій психотерапевт знає практично всі маленькі й темні секрети про моє життя"
> Еліна Світоліна: "В цьому сезоні для мене дуже важливою є робота з психотерапевтом"

"Потрібно мати неабияку сміливість, щоб, по-перше, відкритися комусь, а по-друге, знайти правильну людину, тому що не завжди річ у тому, наскільки це хороший психолог. Знайти того, з ким вийде побудувати хороші взаємини, - це значить навіть більше. Це те ж саме, як з пошуком правильного чоловіка, тренера або друга. Ти можеш шукати довго або ж знайти дуже швидко, це означає, що тобі дуже пощастило. Тож я пробувала працювати з декількома людьми, когось радив мій агент, когось - мої друзі, але, на жаль, це не спрацювало для мене.

З жінкою-психотерапевтом, з якою я працюю зараз, складаються дуже добрі стосунки. Вона не сильно чіпляється до того, як я почуваюся, а мені, своєю чергою, якимось чином легко їй відкритися і нам просто знайти спільну мову. Ми намагаємося знайти способи, як зробити так, щоб я добре себе почувала і була сильніше психологічно.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Думаю, що мова йде не тільки про спортивні результати, а й в цілому про життя, тому що, як ми можемо побачити з минулого року, який це дуже чітко показав, життя одним кортом не обмежується. Навколо тебе відбувається багато всього, є також і особисте життя, є сім'я, різний тиск зовнішніх факторів. Щоб під час матчу мати добре налаштуватись, навколо тебе повинно все складатиметься добре. Тому так важливо мати поруч правильних людей, не впадати в стани пригніченості або ейфорії. Ці деталі багато значать.

Для мене важливо ділитися всім. Жінка, з якою я працюю, знає практично всі маленькі й темні секрети про моє життя. Коли я почала з нею співпрацювати, то поділилася багатьма моментами, якими я думала, що не поділюся ні з ким, тому що, можливо, не зовсім добре ділитися такими речами з друзями або з кимось іще. Але вона змогла підібрати правильні ключі й дати мені розкритися. І на корті, і за його межами я почуваюся більш розслабленою".

У першому колі турніру WTA в Абу-Дабі Еліна Світоліна зіграє проти американки Джессіки Пегули.

Джерело: wtatennis.com

Фото: Jimmie48 Photography.
 

Додано Maria Melnyk:  6/01/21 08:50  Переглядів: 1 904   Рейтинг:: 0  
1 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.