Реєстрація    Увійти
Авторизація
Головне / Український теніс / Australian Open

Надія Кіченок: "Коли на карантині ти щодня зайнятий, то немає часу, щоб збожеволіти"

Українка розповідає про свої тренування разом із Катериною Бондаренко та умови на карантині в Мельбурні.
Надія Кіченок: "Коли на карантині ти щодня зайнятий, то немає часу, щоб збожеволіти"
"Ми опинилися на «здоровому» літаку, тому ми можемо тренуватися. У соцмережах я не показую тренування, тому що не хотілося б сердити тих, хто знаходиться на жорсткому карантині. Це моя позиція. Люди опинилися в невдалому становищі, не хочеться їх дражнити. Та й ми з Катею приходимо тренуватися тільки вдвох, її чоловік залишається в номері дивитися за дочками Кариною і Євою.

Готель, де я живу зараз, дуже посередній, нічого особливого. Номер у мене зовсім невеликий. Кому як пощастить: у когось кімната трохи більше, у когось - трохи менша. Поки до вечора неділі ми змогли потрапити на тренування (а прилетіли ми вночі з четверга на п'ятницю), то було мало місця, де можна було б порухатися.

Харчування, однозначно, залишає бажати кращого. Перший тиждень ми ще якось нормально до цього ставилися. У мене є свої дієтичні вимоги, але я намагалася не сильно набридати їм з ними, що приносили - те і їла. Зараз пішов вже другий тиждень, їжа одна і та ж, порція невелика. Для дівчаток ще нормально, а ось хлопці, думаю, точно не задоволені. У нас пізні тренування, ми повертаємося в номер о восьмій-пів на дев'яту вечора, а сніданок (це може бути гранола без нічого, яєчня) завжди приносять о шостій ранку та обов'язково зі стуком у двері. Тож ми вже просимо не приносити їжу, тому що це витрата непотрібних продуктів. Останні два дні я їм тільки те, що замовляю через доставку по купону на 100 австралійських доларів. Вони зроблять повернення, коли ми вже будемо отримувати призові.

Головне на карантині, це я вже кажу з досвіду - створити собі якийсь режим, графік, рутину. Коли ти щодня зайнятий, то немає часу на те, щоб збожеволіти і байдикувати. Є час дізнатися щось нове. Така платформа як YouTube, я вважаю, зараз просто безцінна. Коли немає інтересів, тоді нудно, а коли вони є, то чому має бути нудно?".

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Джерело: btu.org.ua

Фото: Надежда Киченок.
 

Додано Maria Melnyk:  25/01/21 09:30  Переглядів: 1 725   Рейтинг:: +4  
4 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.