Штутгарт. Барті і Брейді стали чемпіонками парного турніру

Тенісистки виграли перший спільний титул
Porsche Tennis Grand Prix - WTA500
Штутгарт, Німеччина • 19-25 квітня • грунт (зал) • $565,530

Ешлі Барті і Дженніфер Брейді у фінальному матчі обіграли перших сіяних американок Дезіре Кравчик і Бетані Маттек-Сендс - 6:4, 5:7, 10-5. Для тенісисток це був третій спільний турнір: в лютому Барті і Брейді дійшли до чвертьфіналу турніру WTA в Мельбурні і виграли стартовий матч на Australian Open і потім знялися з турніру.

Нагадаємо, сьогодні Ешлі стала чемпіонкою в одиночному розряді. Австралійка - перша в цьому році тенісистка, яка виграла і парний титул на одному і тому ж турнірі. У Штутгарті востаннє це вдавалося Ліндсей Девенпорт у 2001 році.

Додано HomeAlone:  25/04/21 21:01  Переглядів: 1 353   Рейтинг:: +3