Мадрид. Барті перемагає Швьонтек у матчі третього кола

Ешлі Барті продовжує виступ на турнірі WTA1000 в Іспанії
Мадрид, Іспанія • 29 квітня - 8 травня • ґрунт • €2,549,105
Чинна чемпіонка: Кікі Бертенс (Нідерланди)

Третє коло
Ешлі Барті (Австралія, 1) - Іга Швьонтек (Польща, 14) 7:5, 6:4

Перша ракетка світу повторила свій кращий результат в Мадриді і вдруге вийшла до чвертьфіналу. У 2019 році Барті поступилася на даній стадії Сімоні Халеп.

У стартовому сеті австралійка відігралася з рахунку 0:3 і програвала 4:5, а для перемоги в другому їй виявилося достатньо одного брейку в третьому геймі. Барті перервала переможну серію Швьонтек на грунті (9 матчів) і продовжила свою (7 матчів).

У чвертьфіналі Ешлі зустрінеться з Петрою Квітовою: австралійка програла в п'яти з дев'яти зіграних матчів проти чешки, в тому числі в їх останній зустрічі на турнірі в Досі у минулому сезоні і єдиному протистоянні на ґрунті у 2012 році на Ролан Гаррос.

Додано HomeAlone:  3/05/21 21:59  Переглядів: 2 543   Рейтинг:: +2