Український теніс / Юніори

Юніори. Фірман і Котляр виграли дебютні титули ITF Juniors

Підсумки виступів українських тенісистів на юніорських турнірах
Анастасія Фірман у фіналі турніру ITF World Tennis Tour Juniors п'ятої категорії в Албанії перемогла лідера посіву Яну Стоянову з Болгарії - 1:6, 7:6(5), 7:5. Зазначимо, 14-річна українка потрапила в основну сітку через кваліфікацію, і це для неї перший юніорський турнір ITF. У Тирані Фірман обіграла ще двох сіяних тенісисток.

Єлизавета Котляр на турнірі ITF п'ятої категорії в Бішкеку (Киргизстан) за вісім зіграних матчів (стартувала з кваліфікації) не програла жодного сету. У фіналі 14-річна українка виявилася сильнішою за третью сіяну Серафиму Шастову з Росії - 6:4, 6:3.

Дар'я Єсипчук (на фото праворуч) і полька Мальвіна Ровінська стали чемпіонками на турнірі ITF третьої категорії в Талліні (Естонія). У фіналі тенісистки обіграли литовську пару Уму Бакайтіте і Патрицію Паукштіте: 6:3, 6:0. 15-річна українка виграла другий парний титул у сезоні: в березні вона перемогла на турнірі четвертої категорії в Польщі.

Аніта Сагдієва (на фото праворуч) і Кароліна Козакова зі Швейцарії у фіналі турніру третьої категорії в Лозаді (Португалія) обіграли представниць Японії Мей Хасегаву та Еріку Мацуду - 1:6, 6:1, 10-7. Для 17-річної українки це дебютний парний титул.

Марія Дробишева провела другий фінал у сезоні на турнірах Tennis Europe. У фіналі змагань першої категорії серед гравців до 14 років в Бургасі (Болгарія) четверта сіяна українка поступилася румунці Еві Марії Йонеску, посіяній під третім номером: 5:7, 3:6.

Ілля Олефір виграв парний титул на турнірі U14 третьої категорії в Ракові (Білорусь). Четверті сіяні українець та Яннік Теодор Александреску з Румунії перемогли других ракеток турніру місцевих тенісистів Єгора Гершончика і Артема Морозова - 3:6, 7:5, 13-11. 13-річний киянин провів перший фінал у даній віковій категорії.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано HomeAlone:  24/05/21 12:36  Переглядів: 2 654   Рейтинг:: +1