Світовий теніс / Вімблдон

Вімблдон. Гуркач виграв у дводенному протистоянні з Медведєвим і встановив особистий рекорд

Результати матчів четвертого кола у чоловічій сітці Вімблдонського чемпіонату.
The Championships, Wimbledon - Grand Slam
Вімблдон, Велика Британія • 29 червня - 12 липня • трава • £35,016,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний і парний розряд

Четверте коло
Г. Гуркач (Польща, 14) - Д. Медведєв (Росія, 2) 2-6, 7-6 (2), 3-6, 6-3, 6-3

Нагадаємо, що вчора матч тенісистів був зупинений через дощ за рахунку 3-4 (подача Медведєва) в четвертій партії.

Сьогодні суперники провели на корті близько 35 хвилин. Гуркач записав до свого активу 8 з 11 геймів, оформивши три брейки.

24-річний Губерт Гуркач (АТР 18) боровся за свій перший чвертьфінал на «Шоломі». Раніше тільки трьом представникам Польщі вдавалося дійти до цього етапу на Вімблдоні.

Переможна серія Данила Медведєва на траві тепер завершилася на 7 матчах (росіянин виграв турнір на Мальорці напередодні Вімблдону). 25-річний Медведєв до цього сезону не проходив на Вімблдоні далі третього кола. Для Гуркача і Медведєва це був перший очний поєдинок.

В 1/4 фіналу Губерт Гуркач зіграє проти Роджера Федерера. Суперники зустрічалися на корті один раз - на Мастерсі в Індіан-Веллс у 2019 році, де виграв швейцарець.

Пари суперників у чвертьфіналі: Джокович - Фучович, Шаповалов - Хачанов, Берреттіні - Оже-Альяссім, Гуркач - Федерер.

Додано Maria Melnyk:  6/07/21 16:29  Переглядів: 3 869   Рейтинг:: +1