Australian Open. Берреттіні обігрує Монфіса в п'ятисетовому чвертьфіналі

Маттео Берреттіні вперше вийшов до півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії
Мельбурн, Австралія • 17-30 січня • хард • A$29,682,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Маттео Берреттіні (Італія, 7) - Гаель Монфіс (Франція, 17) 6:4, 6:4, 3:6, 3:6, 6:2

Італійський тенісист здобув третю перемогу над представником Франції. У 2019 році Берреттіні обіграв Монфіса в чвертьфіналі US Open, а в попередньому сезоні переміг в рамках ATP Cup.

Для італійця це була шоста перемога в семи проведених п'ятисетових матчах. Єдина поразка відбулася на Australian Open-2020 в першому колі проти Тенніса Сандгрена.

Берреттіні проведе третій півфінал на турнірах Великого Шолома. У 2019 році він зіграв на цій стадії US Open, а в минулому сезоні виграв півфінальний матч на Вімблдоні.

Наступним суперником італійця стане Рафаель Надаль, якому також знадобилося п'ять сетів для перемоги у чвертьфіналі. У 2019 році іспанець зупинив Берреттіні ву півфіналі US Open, де в підсумку виграв трофей.

Додано HomeAlone:  25/01/22 15:51  Переглядів: 8 248   Рейтинг:: 0