Монтеррей. Світоліна зупиняється у чвертьфіналі

Перша ракетка України поступилася у чвертьфіналі турніру WTA250 у Мексиці
Монтеррей, Мексика • 28 лютого - 6 березня • хард • $239,477
Чинна чемпіонка: Лейла Фернандес (Канада)

Чвертьфінал
Еліна Світоліна (Україна, 1) - Каміла Осоріо (Колумбія, 5) 6:1, 5:7, 6:7(5)

Поєдинок тривав понад 2,5 години. У вирішальному сеті українка лідирувала 4:1, але потім Осоріо зуміла виграти чотири гейми поспіль. На тай-брейку Світоліній вдалося повести 3-0, але колумбійська тенісистка відігралася і змогла зробити ще один міні-брейк при рахунку 5:5.

Осоріо здобула другу перемогу в матчах проти Світоліної: минулого року колумбійка була сильнішою на турнірі на Тенеріфе.

Для Еліни Світоліної це був перший чвертьфінал цього року. Перед турніром вона повідомила, що всі призові направить на допомогу українській армії. Вихід до чвертьфіналу приніс українській тенісистці $5,800 призових.

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViberVK

Додано admin:  5/03/22 09:45  Переглядів: 8 401   Рейтинг:: -1