Маямі. Швьонтек перемогла Квітову і вийшла у п'ятий півфінал у сезоні

На турнірі WTA1000 у Маямі відомі усі учасниці півфінальних матчів
Маямі, США • 22 березня - 3 квітня • хард • $8,369,455
Чинна чемпіонка: Ешлі Барті (Австралія)

Чвертьфінал
Іга Швьонтек (Польща, 2) – Петра Квітова (Чехія, 28) 6:3, 6:3

20-річна Іга Швьонтек виграла 15-й матч поспіль і вперше зіграє у півфіналі турніру у Маямі. Польська тенісистка на рівні WTA-туру проведе п'ятий півфінал у сезоні (дві перемоги) та десятий у кар'єрі (шість перемог). Це четвертий вихід у півфінал для Швентек на турнірах WTA1000 і третій поспіль цього сезону – полька стала чемпіонкою на змаганнях у Досі та Індіан-Веллс.

Польська тенісистка стала першою, після Кароліни Плішкової у 2017 році, кому вдалося вийти до півфіналу турнірів в Індіан-Веллс та Маямі в одному сезоні. Також Швьонтек стала четвертою тенісисткою, якій вдалося чотири рази вийти до півфіналу турніру WTA1000 до досягнення 21 року. Раніше це вдалося зробити Каролін Возняцкі (8), Вікторії Азаренко (4) та Олені Остапенко (4).

За вихід у фінал Miami Open Іга Швьонтек зіграє проти американки Джессіки Пегули, яка пройшла до півфіналу на ранній відмові Паули Бадоси. Тенісистки зустрічалися раніше один раз на турнірі Вашингтоні у 2019 році і перемогу тоді у трьох сетах здобула Пегула.

Додано admin:  31/03/22 08:39  Переглядів: 1 547   Рейтинг:: 0