Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Екс-перша ракетка Великобританії: "Російські та білоруські гравці зазнають дискримінації, і я скажу вам, що це нормально"

Екс-тенісист та провідний коментатор BBC Ендрю Касл прокоментував санкції організаторів Вімблдону проти російських та білоруських гравців
Екс-перша ракетка Великобританії: "Російські та білоруські гравці зазнають дискримінації, і я скажу вам, що це нормально"

"Російські та білоруські гравці зазнають дискримінації, і я скажу вам, що це нормально. Я так говорю, бо бачу сцени, які розгортаються в Маріуполі, Мелітополі та Одесі. Люди помирають – у Маріуполі зараз помирають з голоду. Викопуються братські могили.

Що нам потрібно, то це зрозуміти, що це не зупиниться, якщо ми всі не об'єднаємось у творчості, спорті, промисловості, бізнесі, армії… у всьому. Те, що відбувається незрівнянно з усім, що ми бачили - мабуть, у нашому житті - і нехай ми ніколи не побачимо цього знову.

Так, я знаю, що тут немає провини Медведєва, Рубльова, Соболенка, Азаренка чи Павлюченкової, і вони добрі люди, але хіба нам не потрібно вводити санкції проти російського народу? Нас усіх це торкнулося, Чому дії їхнього уряду не повинні їх торкнутися? Чому українці повинні вмирати з голоду, залишатися сиротами і зазнавати насильства?

Ви кажете, що це несправедливо, керівництво ATP та WTA каже, що це несправедливо і це дискримінація, що це неправильно. Я вам відповім, що несправедливо та неправильно – те, що відбувається в Україні."

Катаріна Завацька: "Не грати на Вімблдоні – це ніщо, це не проблема. Теніс – це квіточки, порівняно з реальним світом"

Олександр Долгополов: "Вімблдон не зупинить війну, це просто додатковий знак того, що світ засуджує Путіна"

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.tennis365.com/


 

Додано admin:  24/04/22 15:35  Переглядів: 3 827   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.