Світовий теніс / WTA

Емма Радукану: "У матчі з Калініною я була не в тому стані, щоб бігати та залишатися у розіграші"

Одинадцята ракетка світу Емма Радукану прокоментувала свою поразку від українки Ангелини Калініної у третьому колі турніру WTA1000 у Мадриді

"Чесно кажучи, це був матч дуже високого рівня. Ангеліна грала дуже здорово, особливо в першому сеті. Вона практично нічого не давала мені зробити, глибоко приймала мої перші подачі і мені було складно розвивати розіграш так, як мені потрібно, особливо якщо порівнювати з попередніми матчами. Так що вона провела хороший матч і перемогла заслужено.

У мене весь тиждень були деякі проблеми та нездужання з якими мені доводилося справлятися. Наприклад, за день до матчу проти Калініної, я не тренувалася, бо намагалася впоратися з деякими больовими відчуттями. На матч я також вийшла з ними і щиро кажучи, мені було складно бігати з кута в кут. Я давала собі 5 відсотків на перемогу у цій грі і те, що я була близька до неї – я вважаю позитивним моментом.

В інші дні я могла б проводити розіграші, граючи по діагоналі, широко рухатися кортом. А сьогодні мені доводилося грати по лінії, сподіваючись на краще, бо я була не в тому стані, щоби бігати і залишатися в розіграші. Тому ті проблеми, які я мала, однозначно вплинули на мою можливість рухатися, але треба віддати їй належне, Калініна мені сама теж нічого не подарувала. З другого гейму мені вже важко було бігати з кута в кут. Тож десь у цей момент я й подумала, що мій шанс виграти становить лише 5%. Але потім після медичної перерви, не знаю якимось чарівним чином, але моя спина як оніміла і я вже нічого не відчувала. Мені вдалося повернутися в гру і в мене були шанси в третьому сеті, невеликі, але все ж таки були.

Поки не знаю, коли почну знову тренуватися – можливо у понеділок чи вівторок. Сподіваюся, мені вистачить часу відновитися до турніру в Римі, бо було б прикро його пропустити. Я почуваюся позитивно, бо знаю, що у мене часто так буває, коли я перевантажуюсь. Але потім 2-3 дні повного відпочинку, і я знову в порядку, щоб тренуватися. Так що зараз я планую грати в Римі."

Огляд матчу Ангеліна Калініна - Емма Радукану у Мадриді (ВІДЕО)

Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ??

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  4/05/22 13:50  Переглядів: 3 001   Рейтинг:: 0