Рим. Джокович вшосте виграє титул у столиці Італії

Новак Джокович став чемпіоном на італійському "Мастерсі"
Internazionali BNL d’Italia - ATP Tour Masters 1000
Рим, Італія • 8-15 травня • ґрунт • €6,008,725

Фінал
Новак Джокович (Сербія, 1) - Стефанос Циципас (Греція, 4) 6:0, 7:6(5)

Сербський тенісист вп'яте обіграв представника Греції на грунті і загалом здобув сьому перемогу у дев'яти зустрічах із суперником. Сьогодні у другому сеті Джокович зумів відігратися з рахунку 2:5. Зазначимо, минулого сезону Новак переміг Циципаса у чвертьфіналі турніру в Римі та у фіналі на Ролан Гаррос.

Шлях до перемоги:
R64: BYE
R32: Аслан Карацев (-) 6:3, 6:2
R16: Стен Вавринка (Швейцарія, PR) 6:2, 6:2
QF: Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) 7:5, 7:6(1)
SF: Каспер Рууд (Норвегія, 5) 6:4, 6:3
FR: Стефанос Циципас (Греція, 4) 6:0, 7:6(5)

Лідер світового рейтингу провів 125-й фінал у кар'єрі та 55-й на "Мастерсах". У Римі Джокович у 12-й раз зіграв у фіналі та оформив шостий трофей: серб ставав чемпіоном турніру у 2008, 2011, 2014, 2015 та 2020 роках. Загалом в активі Новака 87 одиночних титулів, у тому числі 38 на "Мастерсах".

Додано HomeAlone:  15/05/22 18:55  Переглядів: 3 452   Рейтинг:: +1