Рим. Надаль успішно розпочав захист титулу, Звєрев зупинив переможну серію Баєса

На "Мастерсі" у Римі продовжуються матчі другого кола
Рим, Італія • 8-15 травня • ґрунт • €6,008,725
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Друге коло

Рафаель Надаль (Іспанія, 3) – Джон Існер (США) 6:3, 6:1
Карен Хачанов (-) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 15) 6:4, 2:6, 6:1
Олександр Звєрев (Німеччина, 2) - Себастіан Баєс (Аргентина, Q) 7:6(6), 6:3

Рафаель Надаль здобув восьму перемогу у дев'ятому матчі проти Джона Існера (єдину поразку іспанець зазнав на Кубку Лейвера у 2017 році). Торішній чемпіон римського "Мастерса" витратив на перемогу 76 хвилин, вигравши чотири гейми на подачі американця та захистивши обидва брейк-поінти, зароблені Існером. У третьому колі Надаль зіграє проти канадського тенісиста Дениса Шаповалова. Тенісисти грали один з одним п'ять разів та чотири перемоги здобув іспанець. Цього року Надаль у п'яти сетах переміг Шаповалова у чвертьфіналі Austalian Open. Нагадаємо, що Рафаель Надаль десять разів ставав чемпіоном цього турніру.

Олександр Звєрев, який три дні тому поступився у фіналі "Мастерса" в Мадриді, перервав восьми-матчеву переможну серію аргентинця Себастьяна Баєса. На тай-брейку першого сета німець лідирував 6-2, потім упустив чотири сетболи поспіль, але все ж таки зумів завершити партію на свою користь. У другому сеті Звєрєв зумів реалізувати єдиний за всю гру брейк-поінт і цього вистачило, щоб довести матч до перемоги. У другому колі німець зіграє проти переможця матчу між Алексом де Мінором та Томмі Полом.

Додано admin:  11/05/22 16:00  Переглядів: 1 098   Рейтинг:: 0