Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Новак Джокович: "Були пропозиції, щоб гравці з Білорусі, України та Росії зіграли разом у виставковому форматі або у міксті на Вімблдоні"

Новини

Перша ракетка світу розкритикував організаторів трав'яного «мейджора» за те, що вони не розглянули альтернативні варіанти щоб не усувати тенісистів з РФ та Білорусі
Новак Джокович: "Були пропозиції, щоб гравці з Білорусі, України та Росії зіграли разом у виставковому форматі або у міксті на Вімблдоні"
Під час прес-конференції на Ролан Гаррос після перемоги у першому колі Джокович заявив, що організатори Вімблдону не були обмежені одним варіантом – повним баном. Самі представники AELTC і LTA раніше вже пояснювали, чому відкинули варіант із підписанням письмової заяви гравців про засудження дій їхньої влади щодо України.

«Вони не обговорювали ці варіанти ні з ким із АТР, ні з ким із індивідуальних гравців, у даному випадку ні з ким із гравців із Росії чи Білорусі. Щоб, знаєте, просто поспілкуватися і зрозуміти, чи мають обидві сторони якісь точки дотику, якого компромісу сторони можуть досягти і чи можна це якось розрулити, - сказав Джокович. - Тому я вважаю, що [Вімблдоном] було прийнято неправильне рішення. Я взагалі його не підтримую. Зараз такий час, це надчутлива тема, і все, що ви вирішите, це, на жаль, створить багато конфліктів, це буде розділяти людей замість того, щоб їх об'єднувати.

Я думаю, що вони [AELTC/LTA] могли б взяти до уваги… Наприклад, я чув, що від WTA та ATP були деякі пропозиції (рекомендації), що, можливо, тенісисти та тенісистки з Білорусі, України та Росії зіграли б разом у виставковому форматі під час «Шолома» або щось таке. Або хтось міг би зіграти в міксті, а призові гроші можна було б спрямувати постраждалим в Україні чи щось таке. Тобто були різні ідеї. Але, на жаль, з боку Вімблдону ніколи не було чіткої комунікації.

[...]

Це важко, щоправда. Тяжко говорити, що правильно, а що неправильно. Це одне з тих рішень або одна з тих ситуацій, коли завжди буде хтось, хто буде постраждає сильніше. Я сказав би, що це програшна ситуація для кожного».

Хоча під час основної прес-конференції тенісист свого зауваження не озвучив, але під час спілкування із сербськими журналістами покритикував і ATP.

«Я не думаю, що структура АТР працює на користь гравців, тому ми створили PTPA. Я справді вірю, що PTPA з часом стане сильнішим, хоч і зараз ніхто нас не визнає, ніхто не вважає нас авторитетними, ніхто не хоче нас у цій екосистемі. Ми не граємо жодної ролі під час обговорень, ми можемо лише публікувати заяви, як ми це робили з приводу кількох інших тем. Але суть у тому, що гравці не хочуть висловлюватися самі, хоч у PTPA є сотні гравців. Це процес об'єднання гравців, тому я й підтримую такі рішення (які зробили Тури), але не кожен гравець так думає. Це індивідуальний спорт і думки завжди будуть різними. На мою думку, АТР могла б зупинитися десь по середині. Вони могли б не давати очки за цей рік, але заморозити торішні очки, як було зроблено минулого року, як вони робили через пандемію. А так, як зрештою зробили, виходить, що це дуже несправедливо по відношенню до мене та інших гравців, які добре виступили на Вімблдоні. Особисто в моєму випадку виходить, що я втрачаю свої очки, мої 4000 очок [Australian Open та Вімблдон] втрачені через політику».

Джерело: btu.org.ua, www.tennismajors.com
Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  24/05/22 16:10  Переглядів: 4 590   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Мимопопадал 24 трав 2022 16:31

    Он же е*нутый. Сербы идут вслед за российским военным кораблем.

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.