Світовий теніс / Ролан Гаррос

Рафаель Надаль: "Кожен матч, який я тут проводжу, може бути останнім на Ролан Гаррос у моїй кар'єрі"

Іспанський тенісист прокоментував свою перемогу у четвертому колі Відкритого чемпіонату Франції
Рафаель Надаль витратив майже 4,5 години, щоб обіграти Фелікса Оже-Альясіма на шляху до чвертьфіналу.

"Думаю, в кінці визначаючим стало те, що я зіграв трохи краще. Зрештою в спорті все просто - якщо ти граєш трохи краще, то в тебе більше шансів, якщо ти граєш гірше, то шансів трохи менше. У цьому випадку, коли я грав добре, то вигравав матч, коли грав не дуже, то мав багато проблем.

Перший сет я програв саме через те, що погано грав. Потім, після перших півтора сетів, я став грати набагато краще, набагато агресивніше. Добре провів кінцівку другої партії та дуже добре третю. Потім я зробив величезну помилку, на початку четвертого сету, коли ситуація вже змінилася і я вже повністю контролював матч і у мене знову почалися проблеми. Але найголовніше, що я правильно зіграв п'ятий сет і особливо останні 3-4 гейми.

Повага та похвала Феліксу - він грає все краще та краще. Якщо ти не можеш відтіснити його назад, то дуже складно контролювати, тому що у нього дуже потужна подача та дуже агресивний перший удар справа”.

Про відновлення та підготовку до наступної гри

"Насправді нічого особливого. Сьогодні зроблю розтяжку, схожу до свого фізіотерапевта, потім щось з'їм і трохи посплю (посміхається). Завтра потрібне хороше тренування і вдень відпочиватиму. Сподіваюся, що буду достатньо здоровим, щоб провести завтра хороше тренування".

Про майбутній матч проти Новака Джоковича

"Що мені потрібно змінити в порівнянні з нашим минулим матчем тут? У мене немає стовідсоткової відповіді, тому що ми не грали один з одним з того моменту. Я не грав такі матчі останні три місяці, так що для мене це буде великий виклик. Звичайно, він виграв уже дев'ять матчів поспіль, став чемпіоном у Римі і тут не втратив ні сету, так що він буде весь впевнений у собі. Я чудово усвідомлюю свій рівень і приймаю це. Я боротимуся.

Я не можу багато скаржитися. Я у чвертьфіналі Ролан Гаррос. Два з половиною тижні тому, після Риму, я навіть не знав, чи зможу бути тут. Тож просто насолоджуюся тим, що я проводжу тут ще один рік. Відверто кажучи, кожен матч, який я тут проводжу, може бути останнім на Ролан Гаррос у моїй кар'єрі. Отака у мене зараз ситуація.

Я пройшов дуже непростий процес із моєю ногою, тому не знаю, що може статися з моєю кар'єрою найближчим часом. Тому я намагаюся насолоджуватися якнайбільше і боротися щосили, щоб продовжувати жити мрією - продовжувати грати в теніс".

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  30/05/22 10:30  Переглядів: 2 065   Рейтинг:: 0