Світовий теніс / Ролан Гаррос

Олександр Звєрев: "Далі у мене перша ракетка світу або 13-разовий переможець цього турніру – легше мені точно не буде"

Німецький тенісист Олександр Звєрєв прокоментував свою перемогу у чвертьфіналі Ролан Гаррос
Третя ракетка світу у чотирьох сетах переміг іспанця Карлоса Алькараса та вдруге зіграє у півфіналі Відкритого чемпіонату Франції.

"Чи задоволений я своїм виступом сьогодні? Дуже. Я виграв (сміється). Я у півфіналі. Я вже казав, що Карлос один найкращих гравців у світі на даний момент. Здається, що перемогти його просто неможливо. Але я знав, що маю грати з першого очка. Не можна було дозволити йому вийти вперед у матчі, здобути впевненість у собі - для мене було б складно повернутися в гру. Зрештою, я щасливий, що виграв у чотирьох сетах і не довелося грати вирішальну партію.

Було дуже важливо зберігати свій настрій протягом усього матчу, тому що я знав, що це буде дуже довгий і дуже трудомісткий поєдинок. Не можна було демонструвати багато емоцій, тому що від цього дуже втомлюєшся, це витягає з тебе енергію. Тому я мав зберігати спокій протягом усього матчу, незважаючи на те, що втратив свої шанси у третьому сеті. Мав зберігати спокій, коли не подав на матч при 5:4 у четвертому сеті.

Потім була стрілянина на тай-брейку з дуже хорошим тенісом. То був дуже високий рівень тенісу. Радий, що зміг використати свій шанс на тай-брейку, хай і не з першого разу. І для мене дуже важливою є ця перемога, тут на Ролан Гаррос, над одним з найкращих гравців на даний момент. Але далі у мене перша ракетка світу або 13-разовий переможець цього турніру – легше мені точно не буде”.

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  31/05/22 23:25  Переглядів: 3 807   Рейтинг:: 0