На турнірі у Великій Британії стартував третій ігровий день
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Грет Міннен (Бельгія) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, 9) 6:4, 6:0
Гаррієт Дарт (Великобританія) - Ребека Масарова (Іспанія) 6:1, 6:4
Джессіка Пегула (США, 8) - Донна Векич (Хорватія) 6:3, 7:6(2)
Кароліна Плішкова (Чехія, 6) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія) 7:6 (1), 7:5

Грет Міннен (№88) здобула першу перемогу в основі Вімблдону і вперше за чотири зустрічі обіграла суперницю, яка входить до топ-10 рейтингу.

Кароліна Плішкова вдруге зустрілася з Мартінцовою в рамках Вімблдону: минулого сезону вона перемогла співвітчизницю у третьому колі.

Пари суперниць у другому колі: Міннен – Чжен, Дарт – Пегула, Бултер – Плішкова.

Матчі першого кола були перенесені з вівторка на середу через настання темряви.

Юле Німаєр (Німеччина) – Анетт Контавейт (Естонія, 2) 6:4, 6:0

Марі Боузкова вперше вийшла до третього кола на турнірі Великого Шолому. Раніше чешка тричі поступалася на стадії другого раунду.

Каролін Гарсія зрівняла рахунок у протистояннях з Радукану, якій поступилася в цьому сезоні у Індіан-Веллс. Француженка виграла сьомий матч поспіль на траві (чемпіонка Бад-Гомбурга) та вперше з 2017 року пройшла до третього кола на Вімблдоні. Тоді Каролін зіграла у четвертому раунді.

Тат'яна Марія (№103) взяла реванш у Кирсті за поразку на старті Ролан Гаррос, відігравшись з 0:3 у вирішальному сеті, і вперше за чотири зустрічі обіграла румунку. Це перша перемога для німкені у матчі з представницею топ-50 з березня 2020 року.

Додано HomeAlone:  29/06/22 19:35  Переглядів: 1 217   Рейтинг:: 0