Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Вімблдон

Іга Швьонтек: "Я перепробувала багато всього, щоб почуватися краще на корті, на траві, але це не спрацювало"

Перша ракетка світу прокоментувала свою поразку в третьому колі Вімблдону
Іга Швьонтек: "Я перепробувала багато всього, щоб почуватися краще на корті, на траві, але це не спрацювало"
Іга Швьонтек у двох сетах програла Алізе Корне та перервала свою серію з 37 перемог поспіль.

- Що я можу сказати? Я знаю, що я не зіграла добре. Я була спантеличена щодо тактики. Цього року я намагаюся грати агресивніше, мені комфортно діяти активно та брати ініціативу в свої руки, але тут я не могла контролювати м'яч. Мені потрібно було трохи зменшити оберти. Потім у другому сеті я спробувала додати, але це була невдала спроба. Я не змогла відіграти стабільно. Як хороший гравець Корне успішно цим скористалася. Я не мала ідей, що ще зробити. На траві все відбувається дуже швидко. Коли я намагалася щось зробити, то робила багато помилок. Звісно, з мого боку це не був гарний виступ.

Зазвичай я дуже сувора до себе після поразок. Але тут я ніби знаю, що я відчувала напередодні матчів, коли тренувалася. Скажімо, я відчувала, що я не в найкращій формі. Тож я розуміла, що таке може статися. Можливо, це неправильне налаштування, але так і було. Я перепробувала багато всього, щоб почуватися краще на корті, на траві, але це не спрацювало. Ось чому я не дуже сувора до себе, бо я розумію, якщо на тренуваннях мені це не вдавалося, то й у матчах не вийде. Я не думаю, що мені допомогло б, якби я зіграла більше турнірів на траві. Я справді потребувала відпочинку після Ролан Гаррос. Я здорова, я рада, що це так.

У мене насправді були надії, що вся моя праця за весь сезон принесе свої плоди і на траві теж. Так, у мене не було стільки впевненості в собі на цьому покритті, можливо, це також одна з причин. Можливо мені потрібно буде це змінити до наступного року. Я трохи засмучена, бо мені не варто було сподіватися. Можливо, легше просто рухатися поступово і тоді побачимо, що трава для мене приготує.

Як вплине на мене те, що завершилася моя переможна серія? Не знаю, як я можу знати, гамаю, вам потрібно запитати мене про це через місяць, щоб я мала час порозмірковувати над цим. Сподіваюся, що я просто пишатимусь собою, що в мене була така серія. Зараз я все задоволена та рада, що змогла показати такий результат.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua

Фото: Getty Images.
 

Додано admin:  2/07/22 21:30  Переглядів: 1 703   Рейтинг:: +1  
1 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.