Зальцбурґ. Сачко пройшов кваліфікацію та зіграє проти першого сіяного в основній сітці

Перша ракетка України Віталій Сачко пробився до основної сітки "челенджера" в Зальцбурзі
Salzburg Open - ATP Challenger Tour
Зальцбург, Австрія • 04 - 10 липня • ґрунт • €134,920
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

Віталій Сачко (№246 ATP) перервав серію з шести поразок поспіль і виграв два поєдинки у кваліфікації "челенджеру" у Зальцбурзі. У першому колі відбору українець обіграв шведського тенісиста Джонатана Мрідху - 7:5, 7:5, а у фіналі кваліфікації завдав поразки румуну Маріушу Копілу - 6:4, 6:4.

В основній сітці Сачко отримав у суперники лідера посіву – француза Артура Ріндеркнеха (№69 ATP). Це буде їхня перша зустріч на тенісному корті.

Віталій також зіграє в парній сітці, де він заявлений разом із поляком Петром Матушевським. Свій стартовий матч вони проведуть проти австрійців Максиміліана Нейхриста та Сема Вейссборна.

Не зумів пройти до основної сітки ще один український тенісист - Георгій Кравченко. У стартовому матчі кваліфікації він переміг німця Кая Лемстру – 6:3, 6:3, а у матчі за вихід до основної сітки поступився аргентинцю Факундо Діасу Акосте – 5:7, 3:6.

Додано admin:  4/07/22 17:40  Переглядів: 1 534   Рейтинг:: 0