Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Український теніс

Федерація тенісу України: "Усі звинувачення на адресу Євгена Зукіна безпідставні"

Новини

На офіційній сторінці Федерації тенісу України у Facebook з'явився прес-реліз "Щодо листа професійних тенісистів, надісланого Президенту ФТУ"
Федерація тенісу України: "Усі звинувачення на адресу Євгена Зукіна безпідставні"
У своєму прес-релізі ФТУ повідомляє, що: "7 липня відбулося позачергове засідання Президії ФТУ, на якому було розглянуто висунуті на адресу виконавчого директора та віце-президента ФТУ Євгена Зукіна звинувачення. У ході засідання було проведено перевірку фактів, перерахованих у листі. Вони були визнані такими, що не відповідають дійсності.

Президія ФТУ визнала, що всі звинувачення безпідставні. За підсумками голосування було визначено, що претензій до діяльності Євгена Зукіна на своїх посадах немає. Президент ФТУ Сергій Лагур особисто повідомив про це (направив електронні листи) всім ініціаторам звинувачень на адресу Євгена Зукіна".

Нагадаємо, що група українських тенісистів 4 липня направила до ITF та ФТУ листа, у якому вимагала відсторонити віце-президента ФТУ Євгена Зукіна з посад у тенісних органах, посилаючись у тому числі на те, що він "дозволяє собі спілкування у грубій та непристойній формі з гравцями збірної, не нехтуючи погрозами та шантажем".

>>> Леся Цуренко: "Можливо, ми зробили для українського тенісу недостатньо, щоби бути хоча б банально почутими?"

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  11/07/22 17:50  Переглядів: 3 461   Рейтинг:: -1  
0 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Мимопопадал 11 липня 2022 21:35

    Эти господа сейчас не нужны, никаких соревнований не проводится. Вручите им повестки, пусть идут освобождать Юг, раз такие боевитые. А теннисисты, если патриоты, должны играть за сборную бесплатно или пусть идут вслед за российским кораблем.

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.